Wybierz kategorię i temat

Zakup i wypożyczenie

Tak, jest możliwy rabat ustalany indywidualnie.

Oczywiście.

Odbiór muzyki jest subiektywnym doświadczeniem, dlatego zawsze przed zakupem proponujemy i zachęcamy do odsłuchu kolumn w docelowym pomieszczeniu. Oferujemy możliwość wypożyczenia kolumn za kaucją wynoszącą 40% ceny, płatną na numer konta podany w danych kontaktowych. Wysyłamy do Państwa towar kurierem na nasz koszt, a po odsłuchu odsyłają Państwo kolumny kurierem na swój koszt. Czas odsłuchu uzgadniamy indywidualnie – domyślnie jest to tydzień. W uzasadnionych przypadkach możemy dostarczyć i odebrać kolumny osobiście.

Na chwilę obecną nie przewidujemy sprzedaży naszych produktów w sklepach.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup konkretnego modelu, prosimy o wpłatę 50% ceny produktu na nasze konto tytułem zadatku.
W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy modelu oraz nazwy/numeru forniru.

Produkcja kolumn trwa od 5-8 tygodni. Tydzień przed zakończeniem produkcji poinformujemy Państwa o konkretnym dniu wysyłki i poprosimy o wpłatę pozostałych 50% ceny. Wysyłka kolumn odbywa się kurierem na nasz koszt.

Kwestie techniczne

Domyślnie kolumny sprzedawane są bez maskownic.

Możliwe jest wykonanie maskownic do każdego modelu w cenie ok. 100-150 zł za sztukę.

Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek dotyczących optymalnego ustawienia naszych kolumn w pomieszczeniu:
– kolumny skierowane frontem do słuchacza
– głośniki wysokotonowe znajdujące się na wysokości uszu oraz skierowane „do wewnątrz” (przy układzie asymetrycznym)
– odległość tyłu kolumn od ściany > 30cm, najlepiej 50cm
– odległość kolumn od bocznych ścian > 50cm
– odległość ściany za słuchaczem od głowy > 50cm
– jeżeli pomieszczenie ma kształt prostokąta, zalecamy odsłuch wzdłuż dłuższego boku (kolumny ustawione bliżej krótszej ściany)

Oczywiście nie zawsze wskazówki te będą możliwe do zastosowania, dlatego sugerujemy ustawienie kolumn w kilku miejscach i wybór tego najlepszego metodą doświadczalną.

Dostępność fornirów zależy od konkretnych modeli kolumn.
Dla modelu Cumulus, możliwe wzory fornirów mogą Państwo obejrzeć klikając w poniższy link:

http://www.icapolska.pl/galeria/venital/

Dla modeli Norte, Lagune oraz Horizon możliwe wzory fornirów znajdują się w poniższym linku:

http://www.atpol.com.pl/oferta/forniry/wood

Nie prowadzimy analiz ani porównań dotyczących współpracy kolumn z pozostałymi komponentami. Po pierwsze nie byłoby to fizycznie możliwe ze względu na mnogość sprzętu. Po drugie wrażenia odsłuchowe są subiektywne, więc nasza opinia mogłaby nie pokrywać się z wrażeniami przyszłego użytkownika. Zachęcamy do wypożyczenia i przetestowania kolumn aby mieli Państwo pewność, że wybierają produkt, który spełnia Państwa oczekiwania.

Z naszych doświadczeń wynika jednak, iż mogą podłączyć Państwo nasze kolumny do szerokiego wachlarza wzmacniaczy z różnych półek cenowych. Nawet połączenie podstawowego markowego wzmacniacza (kosztującego niewiele ponad 1000 zł) z modelem Lagune – kosztującym 10x więcej – nie będzie w naszej opinii czymś niestosownym. Tym samym możecie Państwo cieszyć się muzyką bez inwestowania jednocześnie w inne komponenty systemu.

Load More